Kampaania
Selver City Alko Shu Elis Valik Rõivad Maratti dPäike Südameapteek Krismer Koduekstra Helksiine Lilleäri IT Shop R Kiosk Apollo Knopka Bosse Itella Smart Post Eesti Post Atko Virumaa Invest STV Virumaa Puhastus CarStyle Tele2 Voyage Ilustuudio Rosme Sidonas Pizzakiosk Sõbralt Sõbrale

Rentnikule  

Maja info

Hoone kandekonstruktsioonid ja vahelaed on monoliitsest raudbetoonist, välisseinad on terasplekk-kattega sandvitch paneelidest. Hoone trepikodade seinad on vastavalt nõuetele monoliitsest raudbetoonist. Vaheseinad on suures osas klaas-metall vaheseinad. Põrandakattematerjalina on kasutatud keraamilist põrandaplaati.

 

Hoonet köetakse gaasikatlamajaga, mis kindlustab vajaliku temperatuuri ruumides põrandaküttesüsteemi kaudu. Kõik ruumid hoones on varustatud sundventilatsiooniga. Majas on tuletõrje- ja valvesignalisatsioon ning konditsioneer, mis tagab jaheda õhu ka kõige kuumematel suvepäevadel.

 

Kõik rendiboksid on varustatud autonoomse elektrimõõtesüsteemiga. Bokside elektri-juhtmestik on ette nähtud paigaldada seinapealsetesse karbikutesse ja paigaldatakse vastavalt rentniku soovile peale rendilepingu sõlmimist. Igasse boksi on paigaldatud telefonijuhtmed kahe telefoniaparaadi paigaldamiseks.


Wifi leviala katab kogu kaubanduskeskuse. Lisaks on kohvik-pubis võimalik kasutada ka vabakasutusega ehk tasuta wifi millel on üles ja allalaadimiskiirused piiratud.


Kogu kaubanduskeskust katva helisüsteemi kaudu on võimalik edastada informatsiooni.


Maa-alusesse parklasse ja parklast kaubanduskeskusesse pääseb mööda liikuvat kaldteed.

 

Reklaampindade rent

Reklaamide avaldamine Kroonikeskuse reklaampindadel on hea võimalus Teie kaupade/teenuste tutvustamiseks.
Kuna Kroonikeskus asub Rakvere südalinnas, külastab meid iga päev suur hulk inimesi. 
Kroonikeskuses on alljärgnevad reklaamivõimalused :  reklaambannerid sees ja väljas, reklaamplakatid, siseraadio ja -TV, reklaambannerid krooniksekuse kodulehe esilehel.

 

Soovi korral palun esitage päring Teid huvitavate reklaamvõimaluste kohta meie kontaktisikule:

 

Mob. 5625 6596
e-mail: turundus@kroonikeskus.ee

yyripinnad
Kliendileht väike
A-Sport small
CityAlko
Maratti väike
Valik r6ivad small
 
 
© OÜ Kroonikeskus Rendipindade infotel. 5556 7338 või 5556 7328 / Asukoha kaart / turundus(at)kroonikeskus.ee